یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » اموزش اینستاگرام » اموزش رفع ریپورت در اینستاگرام

اموزش رفع ریپورت در اینستاگرام

اموزش رفع ریپورت در کامنت های اینستاگرام

آموزش خروج از ریپورت اینستاگرام

اموزش رفع بلاک در لایک و کامنت های اینستاگرام

اموزش رفع مسدودی در کامنت های اینستاگرام

برای خواندن اموزش رفع ریپورت در اینستاگرام به ادامه مطلب بروید.

اموزش رفع ریپورت در کامنت های اینستاگرام, اموزش رفع ریپورت در اینستاگرام, آموزش خروج از ریپورت اینستاگرام, اموزش رفع بلاک در لایک و کامنت های اینستاگرام, اموزش رفع مسدودی در کامنت های اینستاگرام, اموزش رفع بلاک ریپورت شدن در لایک کامنت فالو اینستاگرام, رفع ریپورت اینستاگرام, رفع سریع ریپورت در اینستاگرام

تمامی اینستاگرامی ها حتما تا بحال مشکلاتی نظیر عدم گذاشتن کامنت و لایک نشدن تصاویر و عدم توانایی فالو کردن داشته اند! امروز ما پاسخی برای تمامی سوالات زیر که مرتبط با این موضوع می باشد میدهیم ! اول توضیح کوتاهی بدهیم در عنوان ” بلاک شدن در اینستاگرام ” هر گونه فعالیت بیش از حد در این برنامه این مشکل را به وجود می اورد ! اینستاگرام در لایک ” فالو ” انفالو ” کامنت ” محدودیت دارد ! پس هرگز در یک روز یا یک ساعت بیش از حد این اعمال را انجام ندهید.

مشکل کامنت گذاشتن در اینستاگرام

علت گذاشتن کامنت بیش از حد در یک بازه زمانی میباشد ! خوشبختانه این نوع بلاک و ریپورت بعد از ساعاتی درست میشود و جای نگرانی ندارد.

فالو نشدن در اینستاگرام

در این مورد دو علت وجود دارد. یکی اینکه ممکن است فالویینگ شما ۷۵۰۰ نفر رسیده باشد در این صورت نمی توانید فالو کنید . مورد دوم فالو کردن بیش از حد در یک ساعت یا در یک روز این بلاک را به ارمغان می اورد . رفع بلاک اصلا در این نوع رپیورت مشخص نیست ممکن است ۱۲ ساعت ۱ روز یا یک هفته یا چند ماه به طول انجامد. قبل از اینکه به این نوع ریپورت دچار شوید از فالو کردن بیش از حد خودداری کنید

رفع بلاک لایک در اینستاگرام

علت اصلی این بلاک لایک کردن با سرعت بالا و تعداد بالای لایک در یک ساعت یا یک روز می باشد ! پس لایک های خود را کنترل شده بزنید !

مشکل انفالو نشدن در اینستاگرام

این مورد نیز مثل موارد قبل می باشد . پس زیاد انفالو نکنید ! پیشنهاد بنده ساعتی ۷۰ تا ۱۰۰ نفر می باشد

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز