كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اموزش تلگرام » چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل مارا چک میکنند

چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل مارا چک میکنند

ترفند فهمیدن چه کسی پروفایمان  را چک میکنند

ایا میشود بفهمیم چه کسی پروفایلمان را چک میکنند

دانلود برنامه کی پروفایلمو چک میکنه

چه کسی پروفایل تلگرام شما را چک میکند

برای خواندن اموزش چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل مارا چک میکنند به ادامه مطلب بروید.

ترفند فهمیدن چه کسی پروفایمان  را چک میکنند, چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل مارا چک میکنند, ایا میشود بفهمیم چه کسی پروفایلمان را چک میکنند, دانلود برنامه کی پروفایلمو چک میکنه, چه کسی پروفایل تلگرام شما را چک میکند

در صورتی که قصد دارید متوجه بشید که چه کسانی  تصویر پروفایل شما را مشاهده کرده اند، با ما همراه باشید تا انواع روش های صحیح و غلط را برای شما توضیح دهیم. دقت کنید ممکن است این روش ها مطمعن نباشد.

بررسی روش های غلط

اخیرا برخی ربات ها ادعا می کنند می توانند افرادی که عکس پروفایل شما را چک کرده اند را به شما نشان دهند. حتی عکس هایی هم برای جلب اطمینان شما در کنار این ادعا قرار می دهند.عکس هایی که به نظر می رسد شما را دقیقا به هدف مورد نظرتان می رسانند و عملکرد عالی ربات را نشان می دهند.

اما در واقع این یک عکس ساختگی است و ربات از شما می خواهد که برای فعال شدن در کانالی عضو شوید. حتی گاهی از شما می خواهد که چند نفر دیگر را نیز در آن کانال دعوت کنید. شیوه هایی که منبع درآمد یک عده برای ایجاد کانال هایی با تعداد اعضای زیاد و فروش آن ها شده است. نمونه ای از این ربات های دروغین (فیک) در تصاویر زیر نمایش داده شده اند.

نتیجه گیری:

ما با شروع این گونه ربات ها و انجام خواسته های آنها برای فعال شدن و در نهایت چک کردن عکس پروفایل توسط یک حساب کاربری دیگر در تلگرام به این نتیجه رسیدیم که نه تنها ادعای این ربات ها دروغ است بلکه این ربات ها وسیله ی کسب درآمد عده ای با اتلاف وقت مردم اند.

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز