امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » اموزش » ترفند های بالا بردن سئو سایت

ترفند های بالا بردن سئو سایت

چگونه بازدید سایت را بالا ببریم

یک ترفند ۱۰۰ درصد علمی برای افزایش بازدید سایت ها

ترفندهای سریع بالا بردن رتبه سایت در موتور جستجو

روش ها و ترفند های افزایش بازدید سایت

برای خواندن ترفند های بالا بردن سئو سایت به ادامه مطلب بروید.

چگونه بازدید سایت را بالا ببریم, ترفند های بالا بردن سئو سایت, یک ترفند ۱۰۰ درصد علمی برای افزایش بازدید سایت ها, ترفندهای سریع بالا بردن رتبه سایت در موتور جستجو , روش ها و ترفند های افزایش بازدید سایت

  1. از کلمات کلیدی درون محتوا برای نوشتن عنوان استفاده کنید. موتور های جستجو مرتبط بودن مقاله با جستجوی جستجوگر را از مرتبط بودن کلمات کلیدی مقاله تشخیص می دهند.

 

  1. عنوان مقاله ی خود را به گونه ای بنویسید که فکر می کنید جستجوگران جستجو می کنند. با این کار رتبه ی وب سایت شما افزایش پیدا می کند. به عنوان مثال عنوان مقاله ای که در مورد آموزش پخت نان است باید ” چگونه نان بپزیم؟ ” باشد به جای ” هنر پخت نان “. به این ترتیب عنوان شما احتمال جستجو شدنش افزایش پیدا می کند.
  1. عنوان هایی بنویسید که موضوع مقاله را واضح تر بیان کنند. با این کار به جستجوگران این امکان را می دهید که قبل از مطالعه ی کل مقاله بدانند خلاصه ی مطلب در مورد چه چیزی است.

 

  1. عنوان هایی بنویسید که کمتر از ۶۵ کاراکتر داشته باشند. بعضی از موتور های جستجو, مانند Google, در تعداد کاراکتر های عنوان محدودیت دارند و اگر عنوان شما بیش از ۶۵ کاراکتر داشته باشد, آن را نمایش نمی دهند.

 

  1. اگر مقاله ی شما به زبان انگلیسی است, کلمات کلیدی عنوان را با حروف درشت بنویسید. با این کار جستجوگران جذب مقاله ی شما می شوند و متن شما جذاب تر می شود. به عنوان مثال به جای “Tips For Writing Headlines In Search Engines ” بنویسید : ” Tips for Writing Headlines in Search Engines”.

 

  • از درشت کردن حروف اضافه مانند “the,” ” or,” و “to,” خود داری کنید, مگر اینکه در اول عنوان آمده باشند.

 

  1. در مقاله اعداد را به عدد بنویسید نه به حروف. استفاده از اعداد توجه خواننده را به مقاله جلب می کند. به عنوان مثال به جای عنوان ” ده نکته برای نوشتن عنوان مناسب ” بنویسید : ۱۰ نکته برای نوشتن عنوان مناسب.”

 

  1. در قسمت عنوان از کلمات کلیدی استفاده کنید که نشان می دهند مقاله ی شما اخیرا انتشار یافته است. با این کار جستجوگران برای مطالعه ی اخبار کوتاه یا خبر جدید, روی عنوان مقاله ی شما کلیک می کنند. به عنوان مثال به جای عنوان ” راه های مناسب برای صرفه جویی در هزینه ها ” از عنوان ” راه های جدید صرفه جویی در هزینه ” استفاده کنید.
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز